Gotówka

Provident - najszybszym kredytem gotówkowym!

Provident jest instytucją finansową, która działa na polskim rynku już od wielu lat. Provident określany jest jako instytucja para bankowa. Oznacza to, że w rzeczywistości firma nie jest typowym bankiem. Jedną z różnic między Providentem, a pozostałymi bankami jest brak oddziałów bankowych firmy Provident, w których klienci mogliby zaciągać pożyczki lub załatwiać inne kwestie, które związane są z pożyczką. Provident to sieć składająca się z 79 oddziałów w całej Polsce oraz ze 161 filii. Są to jednak miejsca przeznaczone do pracy pracowników firmy Provident, a placówki te nie zajmują się bezpośrednią obsługą swoich klientów.

  • Provident zbudował zupełny inny system obsługi klientów i ciągle jeszcze firma odróżnia się pod tym względem od pozostałych firm i banków działających na rynku.
  • Zgodnie z założeniem Providenta firma chce działać i być blisko swoich klientów. Dlatego też podpisanie umowy o pożyczkę odbywa się w domu klienta.
  • Provident działa za pośrednictwem mobilnych Przedstawicieli, których zadaniem jest przedstawienie oferty, zawarcie umowy i wypłacenie gotówki. Po zawarciu umowy Przedstawiciel ma także za zadanie odwiedzać regularnie klienta w celu pobrania raty. Klient bowiem nie wpłaca rat na wskazany numer konta, tak jak ma to miejsce w przypadku innych banków.
  • Rata pobierana jest przez Przedstawiciela co tydzień podczas domowej wizyty.
  • Firma Provident to specjalista w udzielaniu pożyczek od ręki.
  • Sama procedura zaciągnięcia pożyczki jest bardzo prosta i zajmuje bardzo mało czasu.

Aby skorzystać z oferty pożyczki Provident od 300zł. wystarczy złożyć wniosek. Wnioski można składać drogą internetową lub telefoniczną. Następnie firma Provident podejmuje decyzję, co zazwyczaj zajmuje kilka minut, choć ostateczna decyzja zapada już w momencie bezpośredniej wizyty Przedstawiciela, to jednak w praktyce  już podczas rozmowy z konsultantem infolinii klient może dowiedzieć się jaka jest opinia banku. Uzyskanie pożyczki w firmie Provident nie wymaga od klienta zbyt wielu formalności. Zazwyczaj wystarcza sam dowód osobisty, a w niektórych przypadkach także zaświadczenie o dochodzie lub inny dokument stwierdzający, że klient dysponuje stałymi dochodami pozwalającymi na spłatę rat. Klienci mogą zaciągnąć w Providencie pożyczkę od 300zł. do 7000zł. Każdą pożyczkę można zaciągnąć w dwóch dostępnych wariantach. W praktyce oznacza to, że od tej samej kwoty wysokość raty będzie inna. Zainteresowanie pożyczką jest bardzo duże a klienci zaciągają pożyczki zarówno na 300zł. jak i 7000zł. Bardzo często zauważyć można zainteresowanie klientów pożyczką na kwotę 1000zł. lub 2000zł. Z takich pożyczek na mniejsze kwoty korzystają często klienci, którzy poszukują pożyczki na drobny cel.